Kyvadlové hodiny a nespravedlivý svět

19. července 2015 v 18:29 | victoriah |  Kecy
Achjo, proč je život tak nespravedlivý? Nějak se toho děje poslední dobou moc. Jakožto správný závyslák na internetu ležím pomalu denně v depkách, protože nám blbne doma wifi. Jak se krásně vzpomíná na tu dovolenou, kde mi každých pět minut nepadal net.

Když už net nefungoval den, tak jsem se odhodlala jít ven do toho pařáku a trochu se projít. Vybavit se na takovu cestu je přeci samozřejmé, tak jsem dala dohromady sluchátka a mobil, abych měla co poslouchat i venku, s notebookem se přeci jen špatně prochází. Jenže mobil nefungoval. Jak dement jsem se ho snažila zapnout asi hodinu.

Pak mi bylo oznámeno, že mi ho máma vyprala. Další rána. Co jsem tedy měla dělat? Na hudbě jsem opravdu závyslá, možná více, jak na internetu.

Pak se seběhlo dalších asi milion věcí. Spousta nesmyslných věcí, spousta stresu. Vše se zdá být nefér, ale na to bych si pomalu měla zvykat. Asi se na mě smůla prostě lepí, ještěže v tom nejsem sama vím, že na některé mé přátele se lepí sama. Nechci být zlá, ale je to uklidňující.A ty hodiny! Nesnáším je! Někdo do nich zase strčil a oni jsou tak hlasité. Žádný klid a já je vyhodit z okna nemohu. Je to starožitnost přeci. Sami se vypnout taky nechtějí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama